Regulamin Info Projekty Dla mediów
instagram facebook
  • #1
  • #2
  • #4

Info

WYNIKI KONKURSU!

Zakończyła się I edycja konkursu Skatespot Twoich marzeń. Zadaniem uczestników było znalezienie miejscówki w swoim mieście oraz zaprojektowanie skatespotu (obiektu wkomponowanego w przestrzeń miejską) . Otrzymaliśmy prawie 40 prac, a wybór zwycięzców nie był prosty. Podczas oceny jury brało pod uwagę: wygląd skatespotu, jego funkcjonalność oraz dobór elementów. Dodatkowe punkty zgarniały projekty skatespotów, a nie skateparków. Wszystkim wielkie dzięki za udział, poniżej przedstawiamy zwycięzców i ich prace!
 
I MIEJSCE – Denis Copak – zgarnia platformę, sketchup-a + vray-a i 1500 zł !
II MIEJSCE – Kamil Zbroja – zgarnia 1000 zł !
III MIEJSCE – Wojtek Karnówka - zgarnia 500 zł !
WYRÓŻNIENIA – Marek Nowicki i Piotr Śmieja oraz Grzegorz Łęgowik - zgarniają gadżety Techramps
 
Wszystkie nadesłane prace możecie zobaczyć na http://skatespot.pl/projekty.html Gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach!

 

Techramps we współpracy z Red Bullem tym razem mają dla Was konkurs jakiego jeszcze nie było.  Będziecie mogli wykazać się kreatywnością i umiejętnościami projektowymi, a główna nagroda naprawdę Was zadziwi. Jego zasady są proste, ale będziecie musieli poświęcić trochę czasu by wziąć udział w akcji „Skate Spot Twoich Marzeń”. Na pewno każdy z Was ma w swojej miejscowości miejsce, które idealnie nadaje się na skate spot, skatepark, lub po prostu po dodaniu do niego paru elementów, stało by się idealnym obszarem do jazdy na desce, rolkach, czy BMX. Waszym zadaniem będzie znaleźć takie miejsce, zrobić print screen wybranego obszaru korzystając z Google Maps, zaimportować go do popularnego programu projektowego „Sketch up”, zaprojektować wymarzone przez Was miejsca i wysłać projekty na adres konkurs@techramps.pl

Najlepsze projekty zostaną załadowane na stronę konkursową i będą miały szansę wygrać niesamowitą nagrodę dla swojego miasta: jedną z platform, która powstała specjalnie na finał polskiej edycji zawodów „Red Bull Skate Arcade” imitującą ulice Nowego Jorku. Ponadto najlepsze trzy projekty zostaną nagrodzone nagrodami finansowymi 1,5 tys. zł za pierwsze miejsce, 1 tys. za miejsce drugie i 500 zł za miejsce trzecie, oraz nagrodami od sponsorów.

 

Uczestnicy powinni wykonać następujące po sobie czynności:

1. Na www.maps.google.pl odnaleźć miejsce przystosowane do budowy skatespotu.
    Następnie wykonać printscreena terenu.

 

2. Pobrać darmową wersję programu Sketch Up dostępną na stronie http://sketchup.com.pl/.

 

3. Zaimportować wcześniej zrobionego printscreena do programu.

 

4. Na wybranym terenie zaprojektować skatespot (przeszkody powinny komponować się z otaczającą przestrzenią miejską).
    Organizator udostępni przykładowe projekty w celu poglądowym.

 

Gotowy projekt prześlij na adres e-mail: konkurs@techramps.com Nie zapomnij podać swoich danych: imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu kontaktowego.
Jeżeli nie ukończyłeś/aś 18 lat pamiętaj o dołączęniu zgody opiekuna na udział w konkursie. Wzór do pobrania w dziale regulamin. Dodtakowo każdy z autorów powinien przesłać w formie skanu lub pocztą na adres organizatora pisemne oświadczenie o pisadaniu wyłącznych praw autorskich (wzór do pobrania w dziale regulamin)
 

instruction googlemaps sketchup mail win